Ji – kilminga ir labai tituluota.

Jie – stiprūs ir galingi.

Šios sąjungos rezultatas – „Sisel KAFFE“ kava.        

 

Ji – tai, be abejo, kava – SISEL Kava. Ši svetainė skirta jai. Čia ji - karalienė, valdovė, pavergianti mūsų jusles, protus ir širdis. Kartais akimirksniu, kartais nejučiomis, gurkšnelis po gurkšnelio - kol supranti, kad tavo troškimai ir mintys jau jos užvaldyti.

Jie – tai kavos draugai ir sąjungininkai, padedantys nugalėti mūsų kūnus puolančias negandas, pagerinti savijautą. Biologiškai aktyvios augalinės medžiagos – tai Dieviška gamtos dovana žmonėms, žmogaus proto ir išminties dėka sujungtos į visumą, todėl ir yra tokios galingos.

Pirmą kartą malonus, bet ne itin sveikas žmonių įprotis, paverstas sveikatinančiu užsiėmimu!

Poreikis kurti šią svetainę atsirado iš ... informacijos trūkumo. Skamba gana ironiškai, bet kartais mes lietuviai, lėtesni ir už šiaurinius kaimynus. Rašančių apie SISEL [ si:zl ] produktus angliškai arba rusiškai – nors vežimu vežk, o žmonėms paprašius informacijos lietuvių kalba, - tekdavo akis kukliai nuleisti.

Greitu laiku pasirodys ir oficiali kompanijos „SISEL Lietuva“ svetainė, kurioje lietuviškai bus pristatomi visi Lietuvos rinkoje esantys SISEL gaminiai. Jie ne mažiau puikūs, negu kava. Aš pasižadu, savo svetainėje ateityje patalpinti naujas lentynėles, skirtas SISEL arbatai ir SISEL šokoladui. Kol kas šių produktų dar nėra niekur. Jie dar negimę, dar tenka kantriai laukti. Aišku tik viena, kad jie bus tokie pat unikalūs, kaip ir kava – patys geriausi, skaniausi ir „pipirų“ pririję. Tie, kas žino Tomą Mauerį (kompanijos „SISEL International“ įkūrėją), tuo net neabejoja, - jis genialių idėjų autorius ir įgyvendintojas.

Šios svetainės sumanymas, jos forma ir informacijos sisteminimo būdas yra labai individualus. Rašau savo vardu, bet iš tiesų, tai yra didelio kolektyvinio darbo rezultatas, tiek techninio įgyvendinimo, tiek informacijos apdorojimo, tiek pateikimo prasme. Nuoširdžiai dėkoju visiems, tiesiogiai ir netiesiogiai prisidedantiems!

Tol, kol neatsiras šiai svetainei „konkurentų“, taip ir bus – dirbsime visi kartu, turėdami bendrą informacijos ir komunikacijos šaltinį. Lietuvoje tinklinės rinkodaros arimuose darbo į valias! Ypač, kai rankose turi išskirtinį darbo įrankį! Verslo reputaciją pataisyti kur kas sunkiau, negu ją sugadinti. Todėl, norinčius paplušėti šiuose "dirvonuose", kviečiame prisijungti prie kompanijos „SISEL Lietuva“ komandos. Yra tokia galimybė! Ir verslo perspektyvos yra ne mažiau patrauklios, negu pats produktas. Detaliau apie bendradarbiavimą skaitykite skyriuje "Uždirbk".

Nedėkite į rytinę kavą vakarykščių prisiminimų, geriau pasaldinkite džiaugsmo ir vilčių cukrumi!

Jūratė

%